Najdete mě ZDE / Spřátelíš? -ZDE / Reklamy-SEM! / Šmajdám :D

Třídění SB (15.1-15.2)


Olympijské hry 4

3. října 2012 v 15:58 | Sandra


,,Ano, ano už je to čtvrtá disciplína a pomalu nám olympijské hry skončí."
,,Jiraiyo prosím tě nestraš diváky, jo?"
,,Ale Tsunade, vždyť toto je předposlední disciplína, ne?"
,,To ano, ale nikdy nevíš co všechno ještě napadne pořadatele Olympijských her."
,,Hele, ale by je mohla napadnout ať jako další disciplínu daj páku. Tsunade musíme jim to říct!"
,,Vážně si myslíš, že jako další disciplína bude páka?"
,,A co třeba tak klouby?"
,,Klouby? Co to prosím tě je?"
,,Jak to vysvětlit, to je prostě taková hra, musíš mít zatnutý pěsti a někdo první začne. Pokud tět trefí do kloubů tak může…"
,,Jiraiyo takovýhle ptákoviny tu určitě nebudou. Myslím, že jsem něco zaslechla, o tenisu a boji s meči. Si nevzpomenu jak se to jmenuje. Pokud tohle bude tak máme před sebou ještě tři disciplíny."
,,NO alespoň se to prodlouží. Tsunade máš nějakýho favorita?!
,,To je samozřejmě tým Naruto Shippuuden."
,,S tím se s tebou budu hádat lepší je One Piece a nebo jenom Orihime. Víš…. víš jak jsou tam ty holky z One Piece vyspělý ty….. ty…." začne Jiraiya básnit při čemž mu z nosu vylítla krev a místnost se pomalu naplňovala jeho krví. Mnoho lidí by zajímalo proč se ta jeho krev nevyčerpala. Musel na to být poslán doktor Tony Tony Chopper, jenž se už pomalu přejmenoval na specialistu zástavy krve z nose. Protože ho Sanji v jednom kuse zásoboval krví.
,,Tak ozýváme se vám znovu. Další disciplína skok do dálky. Jako první jde skákat do dálky Rock Lee z týmu Naruto Shippuuden. Jako další jde skákat z týmu Fairy Tail Loki (nikdo netuší, kromě Fairy Tail týmu, že je to duch) a za ním následuje Kurosaki Ichigo s plyšákem. A potom se v týmu One Piece dohadují dvě osoby, které půjdou skákat do dálky Bon Clay nebo Sanji. Jak vydím jde za tím skákat baleťák Bon Clay."
,,První skáče Rock Lee, bohužel uklouzl a spadnul. No nevadí má další šanci a skočil 3,5 metru. Pak jde Loki připravuje se a skáče. "
,,,Nesnáším ty upištěný holky."
,,Skočil 3,54 metru. Upřímně abych, řekla měl to jen taktak. Za ním následuje Ichigo odkládá plyšovou hračku a připravuje se a skáče (nikdo neví, že se proměnil s Konem, ví to jenom tým Bleach) a skočil úchvatných 5 metrů. Za ním skáče rotující se Bon Clay. Myslím si, že si spletl disciplínu, protože skáče do výšky a ne do dálky a dopad na 3 metrech. Máme jasný vítěze, nic není stejný a můžem jít předat medaile."
Rukia zlatou medaili dá Ichigovi (už je zas zpátky) a vystoupá ne nejvyšší schod. Potom získá stříbrnou medaili Loki (furt je duchem) a vyjde na druhý schod. Pak medaili získá Rock Lee, kteerý se již objeví na třetím schodě a dělá ,,Gaiův úsměv.
,,Tak to je všechno a dál kolik bude disciplín to zatím nevíme, dokud se nezeptáme pořadatelů."
,,Jo máš pravdu Jiraiyo. Máš pravdu po dlouhé době." začne se smát Tsunade a přidá se k ní i Jiraiya.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Loraiine Loraiine | Web | 5. října 2012 v 17:00 | Reagovat

Dost dobré! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama