Najdete mě ZDE / Spřátelíš? -ZDE / Reklamy-SEM! / Šmajdám :D

Třídění SB (15.1-15.2)


Olympijské hry 1

22. srpna 2012 v 12:01 | Sandra
Zde máte konečně první díl, Saskie už se na to dočkala, ale ta disciplína s Luffym bude dýl. Teď je zatím jiná. No tak snad se vám líbila. Omluvte moje chybky a dejte se do čtení. Ps.: Nelekněte se první je obrázek pak písmo Smějící se,,Tak vítejte všichni na Olympijských hrách. Jak vidím tak jsou všichni diváci na svých místech a-"
,,Než v tom budete pokračovat milá Tsunade a než mě zmlátíte chtěl jsem jen něco říci než začnou olympijské hry. Ano, ano. Jak už tři lidé vědí, je tu nová knížka, která je limitovaná. Speciální Icha Icha Olympijáda. Kupte si to. Koupil si to už Kakashi, Bělovous a dokonce i Makarow. Tsunade?" zeptá se když ji uviděl jak se tváří přímo nebezpečně. Pochvíli odtamtud jste mohli slyšet různé bouchání.

,,Tak jsem zpět u mikrofonu, nemyslím si, že by Jyraiya znovu přerušoval. Tak a teď nás čeká typické zažehnutí plamenu. Aci můžeš začít." Ace pokývne hlavou, že rozumí, potom řekne: ,,Ohnivý plamen!" povede se mu to a lidé nadšeně tleskají. kromě členů Fairy Tailu. Proč tam Natsu nemohl být? Jednoduchá odpověď byla od Tsunade: ,,Co známe tak Natsu používá pěsti, tímpádem by mohl rozbít podstavec a Olympijské hry by byly samé neštěstí, zato Ace ten je na to lepší."

,,Zažehnutí ohně bylo provedeno skvěle, přímo báječně a teď jdeme na první disciplínu a to je. Chvilka napětí."
,,Řeknu to za něj, protože ta chvilka napětí bude pomalu trvat hodinu. Bude to běh na sto metrů."
,,Tsunade! Já to chtěl říct."
,,No zatím sportovci můžou jít už na trať. Zde jako první jde Jet z týmu Fairy Tail. Za ním následuje Ichimaru Gin z týmu Bleach a potom na nás mává Kizaru z týmu One Piece. A usmívá se na nás Minato z týmu Naruto Shippuuden. "

,,Vsaďte si na někoho z nich. Vytvářejte sázky a vyhrajte." křičí a prochází kolem diváků Orochimaru. Po chvíli co jsou sázky dokončeny se soutěžící vydávají na svá místa. Diváci začínají volat jména těch soutěžících, aby vyhráli. Ozývá se ze všech stran: ,,Ichimaru Gin!" ,,Kizaru, Kizaru!" ,,Jete do toho!" ,,Minató, vyhraj!"

Tak až vystřelím tak poběžíte, jasný!" ozve se Makarow, ještě stále červenej po té knížce co si koupil. Zazní výstřel, diváci skandujou co nejvíc. Chtějí, aby vyhrál ten koho maj nejradši.

,,První proběhl závodem nebo spíš prolítnul Jet. Za ním v těsném závěsu doběhli na stejný čas Minato a Kizaru. Jako čtvrtý doběhl Gin. Bohužel na medaile si budou muset počkat ti, kteří mají mít stříbrnou a to je Kizaru s Minatem. Tak počkáme než bude dodělána stříbrná medaile."
,,A jak budeme čekat na tu medaili, tak si budete moct v tomto čase doběhnout pro podpis svých oblíbenců."
,,Jirayio! Já tě zabiju!" nemůžeme sem uvést nadávky, které vyslovila Tsunade. Také nemůžeme napsat co mu všechno udělala, bylo by to moc kruté, ne brutální. Myslím, že si to domyslíte sami, co mu všechno udělala. Musela tam do kabiny moderátorů poslána Sakura, aby Jirayiu ošetřila, bohužel na to ho opět zmlátila. Znáte přece zvrhlého poustevníka. Nakonec tam byla poslána Ino, naštěstí pro Jyrayiu, že se už o nic nepokusil, možná by byl zmlácen znovu. Kdo ví.

,,Tak už jsme se vrátili zpátky." mluví do mikrofonu Tsunade z povzdálí jde slyšet au, auvajs to bolí. ,,A je tu ta medaile, tak můžou jít na stupeň vítězů, ve svém pořadí. To je Jet, Minato a Kizaru a jako třetí jde Ichimaru Gin. Tak Rukio můžeš jim dát medaile." Rukia vezme všechny čtyři medaile, zlatou dá Jetovi, která na to vyjde na nejvyšší schod s číslem 1. Potom dá Rukia medaie Kizarovi a Minatovi, oba se spolu dohodli, že na ten shcod vyjdou společně, podařilo se jim to. A poslední třetí medaili dostane od Rukii Kizaru a jde na nejnižší schod s číslem 3. Všichni tleskají, poté sestoupí vítězové a vrací se ke svým týmům.

,,Tak a je tu konec první disciplíny Tsunade. Co na to řekneš? Jak se ti líbila?"
,,Upřímně řečeno byla fascinují, souboj o první místo. Hlavně mezi Jetem, Minatem a Kizaruem. Jsem zvědavá jak dopadne další disciplína, která se bude týkat vrhu koulí."
,,To ano i já jsem zvědavý."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Loraiine Loraiine | Web | 22. srpna 2012 v 18:12 | Reagovat

Wáu, dočkala jsem se. Bezvadný nápad a souhlasím s Bábi Tsunade- Jsem zvědavá jak dopadne další disciplína. =)

2 Saskie Saskie | E-mail | Web | 23. srpna 2012 v 21:35 | Reagovat

xDD úžasný! xDD hoď sem další xDD

3 Sandra Sandra | Web | 24. srpna 2012 v 12:57 | Reagovat

[2]: jó to si počkáš, zase ve středu přibyde další díl.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama