Najdete mě ZDE / Spřátelíš? -ZDE / Reklamy-SEM! / Šmajdám :D

Třídění SB (15.1-15.2)


Sakuřina smrt

28. července 2012 v 11:37 | Sandra
Ták tady máte tu povídku. Ti jenž nemají rádi Sakuru tak budou mít radost. A druzí ne. Co? Přestanu vykecávat a tady ji máte. Omlouvám se za chybky. Tak trochu no já nevím, o čem to je. Nebo spíš jak to napsat, momentálně chybí slovo....... Co třeba smutný? Já nevím. XD. Achjo. No tak trochu zabíjení, tam je.


,,Huh, to je teprv tolik? To není budík, co to může být? No jasně můj mobil!" vykřikne blondýnka, když se už pořádně rozkouká. ,,Ano šéfe. Hned tam budu. Jistě." odpoví do telefonu, protáhne se a jde si vzít kostýmek. ,,Proč jen jsem šla na reportérku? Netušila jsem, že budu muset stávat tak brzo. No aspoň tam bude kameraman Sai." Poté co je oblečena vyráží na cestu k místě vraždy.

,,Paní sem, nemůžete! Tam nikdo nesmí!" promluví policista
,,Ale já musím. A hlavně by mě zajímalo proč tam ostatní reportéři jsou a já jako ne." odpoví
,,Byl bych rád kdybyste tam nešla. Můžete se zhroutit."
,,Víte co mám já jako reportérka dělat? Všechno, teda skoro a vraždy padli na mně. Tak mě tam pusťte!"
,,Když chcete, ale já vás varoval." propouští ji. Ino dojde k Saiovi. Podívá se na mrtvolu a vykřikne.
,,T-to není m-možný. S-sa-saku-sakura." rozbrečí se. Proč ona to musela být? Vždyť jsme se teprv před pár dny usmířili a. Já vím proč po ní šel takto šel i po ostatních, jenže nevíme kdo to je. Někdo kdo zabil už několik bohatých dívek. Bylo jich jen tři a Sakura je čtvrtá. Proč?
,,Ino, víš co musíme dělat."
,,J-já vím."
,,Začneme?"
,,Jo. Zde máme jednu mladou slečnu. Opět víme to, že je bohatá. Milá přátelská dívka. se Sakura Haruno. Opět nevíme kdo ji zabil. Avšak víme, že.....

Vraťme se o den zpět, ještě před Sakuřinou smrtí.

Protáhnu se a přitom si zívnu. ,,Jak je tohle krásný den. No aspoň, že mám na večer připravené šaty. Ale zatím co mě děsí je ten divnej dopis, který jsem už dostávala pár dní. Doufám, že dneska nepřibude další." povídám si sama pro sebe a přitom si dělám raní hygienu a potom namalovat, vzít oblečení a jít do obchodu. Sejdu po schodech dolu a beru si kytice, dopisy. Fudák pošťák a donáška květin. Vezmu dopisy, ke mně do ložnice a hodím je na stolek u zdi. ,,Ty si přečtu až se vrátím." vezmu si svoje luxusní auto a jedu na nákupy.

Po úspěšném nákupu, mě zastihnou paparazzi. Co jsem komu něco udělala? Vyptávají se mně a já jim odpovídám. Nechci, aby o mně do novin napsali nějaký trapas. Měli by se zajímat spíš o něco jiného. Nakonec odejdou. Hurá! Zrovna když jsem na odchodu uslyším Ino.
,,Sakuró." křičí, za chvíli mě doběhne.
,,Jé ahoj Ino, tak co život?"
,,Vždyť ty víš, A co Sasuke?"
,,Dnes večer jsme smluveni, že se sejdeme v tý bohatý restauraci. A abych nezapoměla, jak vám to klape se Saiem?"
,,Se Saiem? Nic jen jsme kamarádi a tak."
,,Jóó?? Jenom kamarádi, může z toho být i víc." usměju se.
,,Jenže to říkáš ty. Už musím. Pa." loučí se.
,,Ahoj, někdy se musíme taky spolu sejít a drbat." zavolám na ni a mířím domů.

Doma si uklidím moje nakoupené věci do skříně. Myslím tím oblečení, do botíku boty a malovátka k zrcadlu. Vezmu si pohozené dopisy. ,,Účty, blbost, blbost, blbost, svabta. Svatba?" pročtu si ho. ,,Jo Hinata chce, abych tam šla za družičku. Jo tak to pudu, vlvost. Super tamten dopis už nepřišel." Zvednu se svatební dopis dám na stůl a účty a tamty hodím do koše. Vezmu kytice a dám je do váz. ,,Jsem zvědavá jak mi uteče tento den, i kdžy jde tak pomalu. Připravím si oběd, najím se a jdu ven se na chvilku opálit.

Skvěle jsem usnula, tak ani nevím kolik je, tak jdu domů, kouknu na čas. Teprv pět, vezmu noťas a začnu se dívat po internetu na všelijaké blbosti. Abych pravdu řekla, tak když jsi na počítači nebo na noťasu tak čas rychle uběhne. Vysprchnu se, převleču, namaluju, navoním. Upřímně, abych pravdu řekla sluší mi to.. Tak a jde se. Autem tam nepojedu je to docela blízko. Vyjdu z domu a ťapkám k restauraci. Někdo mě chytne za ruku, otočím se, nevidím mu do očí. Táhne mě do uličky. Do uličky, která je špinavá a... To už mi drží ruce a já začnu ječet. Nepomáhá to, zacpe mi pusu. Připravuje si nůž a bodá do mě. Cítím moji krev jak pomalu stéká. Jak mi zbarvuje moje šaty rudou krví. Slyším jeho ďábelský smích a já umírám. Omlouvám se ti Sasuke, že tam nedorazím.....

Vracíme se zpět k Ino
,,Hotovo." oddychne si a rozbrečí se. ,,Být reportérkou, je těžký a obzvlášt s tím, že někomu zamře kamarádka." říká mezi vzlyky. Sai ji obejme.
,,No tak Ino nebreč. To bude v pořádku."
,,Ne, nebude! Ale teď mě zajímá, co vím tak všichni dostali dopis, před svou smrtí, ale vždy ho našel někdo, co už ty oběti zemřeli." odpoví po tom co se už uklidnila.
,,Ino, ty můžeš pomalu dělat soukromýho detektiva."
,,A co když jsem." usměje se. ,,Teď bychom měli vyrazit k jejímu domu."

Ino vezme náhradní klíčky a jde k Sakuřinu domu. Ví kam Sakura dává dopisy jednou u ní byla a viděla kam jsi je dala. Sai radši vyčká před domem. Nechce jít pro něj do cizího bytu. Ino ten dopis našla ihned. Byl na zemi pod stolem. ,,Stejné jako minule." odpoví po předčtení. ,,Musím to znovu ukázat policii jako vždy."

U Sasukeho
Poté co Sasuke uslyšel ranní zprávy. Tak už se nedivil proč Sakura k němu nepřišla. Zemřela a to jí to tolik chtěl říct a to hlavně jednu nejdůležitější věc a to zásnubní prstýnek. Police ho našla doma, jak je oběšený s dopisem
na zemi.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Natsumi Natsumi | Web | 29. července 2012 v 10:55 | Reagovat

Ahoj, tak teda asi Minata a Kushinu, ale vážně nemusíš, jestli nechceš.

2 saskie saskie | E-mail | Web | 29. července 2012 v 14:28 | Reagovat

úžasná povídka xDDDD

3 Tsumiko a Kira Tsumiko a Kira | E-mail | Web | 8. srpna 2012 v 18:58 | Reagovat

Hihi, konečně Sakura jednou chcípla! (Omlouvám se těm co mají Sakuru rádi) jinak skvělá povídka a je mi hrozně líto Saukeho! mohl se zamilovat do Naruta a být to Happy end xDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama