Najdete mě ZDE / Spřátelíš? -ZDE / Reklamy-SEM! / Šmajdám :D

Třídění SB (15.1-15.2)


One Piece- recenze + hl. postavy

24. července 2012 v 21:39 | Sandra


Táákže recenze na One Piece. Nedivte se bdue to z mých slov. Varování SPOILER.Po smrti Pirátského krále Gold Rogera, nastane velikánská éra pirátů. Proč? Protože Roger pře svou popravou vyřkl slová, která mají dovést piráty na Grand Line, protože na konci objeví obrovský poklad (Já soudím,že to nebude jen zalto a tak, ale ještě něco víc). A piráti ho začali hledat.

Na začátku seriálu máme prvního člena posádky Slamáků. Kapitana, gumáka a trochu blbečka Monkey D. Luffyho. Od něj zjistíme, že se chce stát Pirátským králem a momentálně hledá posádku, která by se k němu přidala. A také potřebuje loď, kterou by mohl plout až pomalu na konec světa. Skoro furt jí a jí, a nejradši MASO (kdybyb byl u nás tak bychom furt museli něco nakupovat). Také zjistíme jaké měl dětství, které bylo víceméně šťastné než z posádky, kde byla často smutná. Lufy jelikož snědl ovoce Gomu Gomu, nemůže vůbec ve vodě plavat. Tak se pro něj někdo musí potopit a zachránit ho před utonutím. Také na sítě, které mají taky takovou schopnost jako voda a na pouta z Mořského kamene. Za svoji debilitu (jak já tomu říkám) získává od Nami samé boule. Myslím si , že nami v tom už je docela zkušená. Také zjistíme, že je vnuk admirála Garpa, který když ho zmlátí a toho bolí, ale od Nami ne. Garp tomu říká, že je to Pěst Lásky. Poté od Garpa také zjišťujeme, že Luffyho otec je slavný ebel Monkey D. Dragon. Tím se nám pomalu objevuje celá rodinka Luffyho v seriálu a to ještě počítám jeho bratra Ace, který ovládá oheň. Luffyho odměny 50,000,000 Bsymbol.gif. Potom zjistí, že ji má větší 100,000,000 Bsymbol.gif. Později má 300,000,000 Bsymbol.gif.

Později potká a tak trochu pomůže druhému členu posádky a toje Roronoa Zoro. Vynikající šermíř dalo by se i docela říci, že je také vynikajícím spáčem. Se členy posádky dobře vychází, jenom se Sanjim se hadájí a rvou. To víte Marimo a Zamilovanej Kuchař. Nejradši má saké. V seriálu se nám objeví Zorova smutná minulost a to, že jeho rivalka bohužel zemřela. Než zemřela si dali slib, že se stanou nejlepšími šermíři na světě. Buď on nebo ona. Tak je to na Zorovi, poté co ona zemřela, začal na sobě už jako malej makat. Potká a zabojuje si s nejlepším šermířem na světě Mihawkem (jestřábí oko). Což nevyhraje a z boje utrží jizvu. Skoro je celej zjizvenej. Luffy ho přesvědčí, aby se přidal do jeho posádky. Nakonec s tím souhlasí co mu zbyde. Poté se vydávají s malou loďkou. Nemají žádné peníze a když nejsou penízky tak nejni jídlo. A tak se vydávají najít si třetího člena. Zde ho máte i s tou loďkou jak jsem psala. První odměna 60,000,000 Bsymbol.gif. Později 120,000,000 Bsymbol.gif.

Tak máme tu dalšího člena posádky a to je žena, která se jmenuje Nami. Navigátorka, kreslířka map, milovnice pomerančů a žena, která mlátí Luffyho, někdy Usoppa a i Brooka. Mohli jsme ji vidět v prvním díle jak krade. To víte miluje zlato a to hooooodně zlata. Tu už máme zas o trošku větší lod. Nami, abych řekla tak je docela srab, když má někam jít, ale pokud se to týka pokladu, tak jde hned. S Luffym se setká s pirátem jenž se jmenuje Buggy a ona u něj je jako člen. Ale popravdě chce jejich poklad. No nebyl by to Luffy, kdyby se tam nestrhla bitka. A to v tom, že Nami má zapálit kouli a tímpádem zabít Luffyho. Jenže se to nějak zvrkne a započne boj. Všichni bojují, Nami si hledá Buggyho poklad. Potom se k nim přidá a už pujou tři členové posádky. Její dětství zjistíme až dýl, když tam bude Usopp. Měla pěkné dětství, jenže se to změnilo, když tam přišli Arlongovi piráti. Po lidech žádali penízky, aby si mohli zaplatit svůj život. Nami tehdy žila s nevlastí sestrou Nojiko a nevlastní matkou Bellmere. Bohužel její matku zabil Arlong, protož zaplatila za svoje (nevlastní) děti. Nami se tehdy rozhodla, že vykoupí celou svou vesnici. Později šak A rlong ji ukradl její hotový našetřený, dejme řečeno dluh a ona by prý musela to udělati znovu. No a započne další bitva mezi Slamáky a Arlongovými piráty. K boji používala dřevěnou tyč. Později ji Usopp vylepšil a reď má ještě vylepšenější. Jejím snem je nakreslit mapy světa. Její odměna 16,000,000 Bsymbol.gif.

Čvrtý členem je sám ,,Kapitán" Usopp. Jak si říká. Ovšem je to srab, ale když se dá do boje tak je co říct. Zde se setkáme s Usoppovou kamarádkou Kaiou, které říká vymyšlené příběhy. Co, kde zažil. Hodně se s ním nasmála. Když Slamáci připluli k ostrovu, tak Usopp kříčel ve vesnici, že jsou tu piráty. Nikdo mu nevěřil, protože si z nich dělal srandu skoro furt. Tak se sám vydal se svými třemi malými kamarády. Jak připluli lhal jim, že tu má spojen, kterých je 8000. Luffy mu uvěřil a ostatní už tolik ne. Usoppovo dětsví bylo tak trochu smutné. Usoppův otec byl pirátem, tak ho znal jenom od slov a jeho matka zemřela. I zde se odehrála bitva o tom, že Kaiu chtěli unést či co a přivlastnit si její majetek. Luffy přesvědčil Usoppa, aby se k nim přidal. On souhlasil a dělal, ze sebe kapitána. Nakonec to skočilo tím, že je Luffy kapitánem. Nakreslil jim vlajku. O dost (CP9, po tom boji shoří Going Merry, protože se použít už nedá, rozlomená napůl.) později se objeví Usopp za Sogekinga. Ale o trošku předtím se pohádá s Luffym o Going Merry a odejde z posádky pak se k ní nakonec vrátí. Jeho sen je být statečným kapitánem moří. Jeho odměna alias Sogeking 30,000,000 Bsymbol.gif.
Tak a jsme již u pátého člena posádky. Sanji je vynikající kuchař, sukničkář, takže se furt lepí na ženy. Bojeju nohama, pokud pochopíte. Kuřák. Slamáci dorazili k plovoucí lodi s názvem ,,Baratie" zde potkají Sanjiho u něho jsi dají jídlo. Tam se už Sanji nepohoden se Zorem. Jenže Nami celou situaci zachrání, tím, že mu bude lichotit a tak. Sanjiho dětství nebylo až tak kruté. Zeff (pirát) zachrání Sanjiho, kvůli tomu, že mají stejné sny. Najít All Blue, moře v němž jsou ryby z celého světa. Díky tomu, že zachránil Sanjiho, ztratil nohu (neboli si ji odstranil, kdo viděl ví). Později se dostanou n pustý ostrůvek, kde jsou společně, ale každý na jiné straně. Sanjimu dá všechno jídlo, potom co Sanji žádné nemá, chystá se ukrást pytel Zeffa, poté zjistí, že je tam jen zlato. Co jsou zachráněni, Zeff vytvoří plovoucí restauraci ,,Baratii" tam se Sanji naučí jak vařit a také jak bojovat s nohama. Pozdějí se tam také uskuteční bitva. Nakonec po bitvě Luffy přesvědčí Sanjiho, aby se k nim přidal. Zde jim zůstala loď Going Merry. Kvůli svému Wanted poster dostal depku. Odměna 77,000,000 Bsymbol.gif
Hned šestým členem posádky je sob Chopper s modrým nosem. Díky ovoci typu Zoan dokáže se transformovat do člověka. Díky tomu může normálně mluvit s lidmi i zvířaty. je to vynikající doktor a taky trochu srab. Když se dá do boje. Tak je dobrej. Jeho dětsví smutné, pomalu pro mě kruté. Nikdo ho neměl rád. Ze stáda ho vyhnali. Lidé ho vyhnali a chtěli ho zabít. Takovou zrůdu. Až narazil na Hiluluka. S tím se seznámil a stali se přáteli. Od něj se naučil lékařství a také zjistil, co chce udělat. Chce, aby tady na zimním ostrově vykvetla sakura. Což nebylo možné. Choppera vyhodil, ale potom se vrátil tak jako tak. Když přijeli Slamáci, Hiluluk už byl dávno po smrti. Slamáci sem přijeli a hledali doktora, protože Nami byla smrtelně nemocná. Zde se seznámil s Chopperem (Nami se vyléčila) a zezačátku ho chtěli sníst (Sanji a Luffy, ostatní zůstali ve vesnici). Zde se uskutečnila bitva. Chopper zezačátku nikam nechtěl. Nakonec byl přesvědčen Doctorine, která ho vyhodila, aby si Chopper užil okolního světa. By ho i málem zavraždila. Když odjížděli, ,,rozkvetla sakura". S nimi i byla Vivi, která se málem stala členkou posádky, ale byla princezna v Alabastě a tím i zůstala. Jeho odměna je mala 50 Bsymbol.gif

Další členem nebo spíše členkou je Nico Robin. Znovu má ďábelské ovoce. K posádce se přidá, když je zničena skupina Baroque Works. Postupně se stává plnohoceným členem. V posádce je archeoložkou. Dětství kruté. Když byla malá, neznala matku, bydlela s nevlastní. Hrozně ráda četla knihy. Jednou byl povolán na její rodný ostrov Buster Call. Potkala tu i svou matku. Ohara byla celá zničená, díky obrovi a admirálu Aokijimu. Byla na ní vydána odměna, když ještě byla dítě. Bydlela u lidí, když se zjistilo, že je to ona musela furt utíkat a nikde nenašla takzvaný domov. Jakoby právoplatnou členkou se stala, když ji chtěli Slamáci zachránit, ze spárů CP9. Tady byl velmi tuhý boj. Povolán Buster Call. Poté co šťastně odtud odpluli na Going Merry. Bohužel ta se rozlomila vejpůl a Slamáci ji zapálili. její odměna 80,000,000Bsymbol.gif. Sen zjistit co se dělo ve prázdném století.
Momentálně předposledním členem je kyborg Franky. Jeho dětsví bylo trochu smutné. Jako malý už vyráběl bitevní lodě. Jeho idilka jednoho dne skončila, když byl Tom obviněn z vytvoření lodě, kterou udělal pro Gold Rogera. Franky se je pokusil zastavit ujíždějící vlak na vodě po kolejích (až uvidíte pochopíte). Později se z něj stal šéf Frankyho bandy. Zmlátil Usoppa a potom odjel s penězmi. Slamáci to nenechali jen tak a oplatili jim to. V podání Zoro, Luffy, Sanji. Potom co Merry shořela a po CP9 jim Franky vytvořil novou loď Thousand Sunny. Luffy ho přesvědčil, aby se k nim přidal potom co absolovali ukradnutí Frankyho spoďárů. Je ho odměna je 44,000,000Bsymbol.gif

A momentálně posledním členem je Brook. Kostra a výborný hudebník a také dobrý šermíř. Poté co ho Luffy uviděl, hned se zeptal jestli se k nim neche přidat on hned souhlasil, že ano. Také je prasák, co uvidí ženu tak se jí zeptá. Můžete mi ukázat vaše kalhotky? Uživatel Ďáblova ovoce. Když ten uživatel zemře, tak hned oživne. Funguje jen jednou. O Brookově dětství nic nevíme, jen víme co dělal před několika lety. Byl s jednou skupinou pirátů a je kamarád Laboona, se kterým se setkali i Slamáci. Potom od nich zmizel k Thiller Bark. Tam se udala velká bitva, kde to Slamáci měli těžké. Potom co skončila bitva se k nim Brook nakonec přidal. Jeho odměna je 33,000,000Bsymbol.gif. Chce se znovu setkat s Laboonem.

Wanted Posters

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama